تبلیغات
بــهـــتـــــریــــنـــهــــا - کنفرانس مطبوعاتی دیگو سیمئونه: نتیجه دیدار رفت اهمیت چندانی برایم ندارد؛
بــهـــتـــــریــــنـــهــــا
هر روز بروزه

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user9244/news/thumbnail/simeone.jpg

به گزارش وب سایت UEFA، دیگو سیمئونه با حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار حساس تیمش برابر بارسلونا از چارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اذعان کرد که نتیجه دیدار رفت تاثیر چندانی بر عملکرد دو تیم در مسابقه فردا شب نخواهد گذاشت
دیدار در خانه: "هواداران تمی توانند در مسابقه گلزنی کنند اما اطمینان دارم با انرژی زاید الوصف شان برای حمایت از ما به استادیوم خواهند آمد. در سراسر جهان تنها چند استادیوم خاص و ویژه وجود دارد و از نظر من ویسنته کالدرون نیز یکی از آن ها است. ما به تشویق ها و انرژی هواداران مان در مساقه فردا شب نیاز داریم و می خواهیم که جواب محبت هایشان را در زمین مسابقه بدهیم."مسابقه چهار شنبه شب: "دیدار فردا مسابقه هیجان انگیزی بین دو تیم با شیوه هایی کاملا متفاوت خواهد بود که می تواند یکی از به یادماندنی ترین بازی های این رقابت ها تبدیل شود."

بارسلونا: "نتیجه دیدار رفت برای من هیچ معنا و مفهومی ندارد. بارسلونا تیمی است که همواره و در هر مسابقه برای پیروزی و هجومی بازی می کند و می توانم بگویم فارغ از هر نتیجه ای از تقابل 120 دقیقه ای ( در دو بازی رفت و برگشت) شاگردانم با این تیم قدرتمند رضایت دارم. فراموش نکنید که آن ها به تازگی چهار گل در برنابئو به ثمر رسانده اند و من فکر نمی کنم که فشار تماشاگران و حساسیت بازی تاثیر چندانی را بر عملکرد آنها بگذارد. ما به خوبی می دانیم که برابر یکی از برترین بارسلونا های تاریخ به میدان خواهیم رفت که بازیکنانش به بازی در چنین دیدار هایی عادت دارند و بسیار با تحربه هستند."

شرایط دیگو کوستا: "اگر دیگو کوستا صد در صد آماده بشود، بازی خواهد کرد و در غیر این صورت بر روی نیمکت خواهد بود و اگر شرایطش بدتر شود مسابقه را از روی سکو ها دنبال خواهد کرد. ما به دقت وضعیت او را در آخرین لحظات ارزیابی خواهیم کرد و اگر نتواند بازی کند به جای او آدریان لوپز را به میدان خواهیم فرستاد، کسی که همواره برای ما عالی بازی کرده است."

استفاده از سیستم چرخشی: "من برای حفظ طراوت بازیکنان و عدم خستگی آن ها در چند بازی گذشته از سیستم چرخشی استفاده کرده ام. ما از نظر شرایط بدنی و جسمانی در وضعیت ایده آلی قرار داریم و این یکی از کلیدی ترین نکاتی است که ما را تا بدین جای رقابت های این فصل مدعی قهرمانی در دو رقابت بی اندازه دشوار نگه داشته است."


طبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: ذیگو سیمونه، بارسلونا،
ارسال توسط ایوب محمدی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
از کدام بخش بیشتر خوشتان می آید؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ